Підсумки Тижня охорони праці

29.04.2016 10:59

    Для організації та проведення Тижня охорони праці було створено організаційний комітет у складі: Роюка  О.А., директора НВК; Сітовського О.Л., заступника директора з виховної роботи; Вещені О.І., заступника директора з господарської роботи; Часник А.А., інженера з охорони праці; Янчук С.М., вчителя, голови ПК.
    Наказом директора НВК було затверджено План заходів з проведення Тижня  охорони праці.
    Класні керівники 2-11 класів  організували і провели виховні години, щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні безпечні умови праці; поновили інформацію в класних куточках безпеки (Безпека в школі: під час перерв, уроків, трудового навчання).
    Варто відмітити класного керівника 2-Б класу, Величко Г.П., яка організувала дітей до участі у проведені конкурсу дитячого малюнка.
    Бібліотекарі Булгакова Г.А., Матвійчук Т.Г. оформили виставку літератури на тему «Безпека праці - безпека життя», на якій були представлені наочні матеріали, методичні та навчальні посібники з охорони праці.
    Керівник  м/о вчителів української мови та літератури Самчук О.А. забезпечила  проведення конкурсу учнівських творів на тему «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця». Кращі твори були передані у відділ освіти.
    Практичні психологи Веселовській О.М., Коваль В.Р. провели семінар-практикум  для  педпрацівників НВК.
    Інженер з охорони праці Часник А.А. забезпечила проведення  конкурсу  дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» в якому взяли участь учні початкової школи; випуск тематичного бюлетеня «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця»; оформила фотовиставку засобів індивідуального захисту, спецодягу, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці.
    Педагог – організатор Бродська М.В. забезпечила організацію та проведення серед учнів 5-9 класів анкетування «Що я знаю про охорону праці».
      В рамках проведення Тижня охорони праці було проведено перевірку наявності та дотримання інструкцій з охорони праці та життєдіяльності працівниками НВК; ведення журналів реєстрації інструктажів вчителями – предметниками та класними керівниками; виконання вимог з охорони праці в лабораторіях, майстернях, відповідність спортивного обладнання, куточків з охорони праці, аптечок встановленим нормативам. Як засвідчили результати перевірки – порушень з охорони праці не виявлено.