Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху

20.05.2016 09:31

        В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, класні керівники 1-11 класів  провели  виховні години за тематикою:  «Дорога до школи»  (1-4), «Безпека на дорозі залежить від кожного» (5-8),  «Правила дорожнього руху і безпечної поведінки на вулицях та дорогах» (9-11) з фіксацією у класних журналах.
    Вчитель образотворчого мистецтва Шостак Н.В. оформила виставку дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху. До участі у виставці долучилися учні 5-х класів.
    Педагог організатор Бродська М.В. організувала та провела  опитування серед учнів 5-х класів на знання правил дорожнього руху. Як засвідчили результати, учні мають високий рівень знань про дорожні знаки, правила поведінки на дорозі, безпечний шлях від школи додому.
    Інженер з охорони праці Часник А.А., провела бесіди з учнями 3-х класів, про дорогу, перехрестя, дорожню розмітку й елементи дороги та пішохідний перехід, акцентувавши увагу на  свідомому дотриманні Правил дорожнього руху; поновила інформацію в шкільному куточку «Правила дорожнього руху», в якому зробила добірку статистичних даних про ДТП, які сталися в Україні у І кварталі 2016 року та інформацію про мету проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.
    Заступник з виховної роботи Сітовський О.Л., педагог організатор Бродська М.В., організували  зустріч учнів 5-х класів з Інною Юзюк, інспектором по роботі з населенням та громадськими формуваннями НВП. В ході зустрічі була проведена бесіда про дотримання правил безпечної поведінки на дорогах. Учні активно ставили запитання, повторили правила дорожнього руху.
    Бібліотекарі НВК Булгакова Г.А., Матвійчук Т.Г., оформили тематичну виставку літератури «Безпечний рух – твій друг»
Модератором  сайту проводилося висвітлення інформації про Тиждень безпеки дорожнього руху в НВК на сайті навчального закладу.