Місячник «Увага! Діти - на дорозі!»

29.09.2018 15:39

    На виконання наказу директора НВК №307 від 31.08.2018р., з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року, вивчення серед дітей та молоді Правил дорожнього руху, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх, в період з 03.09.2018р. по 28.09.2018р. в НВК було організовано і проведено місячник «Увага! Діти  - на дорозі!» В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
    Класні керівники 1-11 класів провели з учнями, відповідно їх віку, тематичні бесіди та зафіксували їх в класних журналах.  Ознайомлено учнів школи із законом України «Про дорожній рух» проводилося у формі бесід, дискусій, перегляду відеоматеріалів, тестування.             Проведено також виховні години за темами: «Безпека дитини на дорозі», «Безпечні маршрути», «Дорожні знаки на допомогу»  
В 1-4 класах було проведено  заняття за темою «Мій безпечний шлях до школи і додому», у щоденниках дітей було розміщено план безпечного маршруту від школи додому.
    Введено в практику роботи, на останньому уроці в 1-4 класах, проводити обов’язково тренінг – нагадування «Хвилинка» про правила безпечної поведінки на вулицях.
    Під час проведення місячника була поновлена інформація про правила дорожнього руху в шкільному куточку безпеки.
Бібліотекарі Булгакова Г.А. та  Матвійчук Т.Г., організували виставку тематичної літератури в шкільній бібліотеці «Безпека дорожнього руху» та перегляд тематичних відеороликів з правил дорожнього руху.